Enerji Dengeleme Orgonit Akümülatör Kabini

Enerji Dengeleme Orgonit Akümülatör Kabini

Wilhelm Reich, Sigmund Freud'dan eğitim almış Avusturyalı bir psikanalistti. Atmosferin “Orgone” adını verdiği bir yaşam enerjisiyle dolu olduğuna inanıyordu. Bu enerjinin, hava durumundan duygularımıza, vücudunuzun hareket etme şekline ve cinsel ilişkilerinizin sağlığına kadar her şeyi kontrol ettiğini iddia ediyordu. Amerika Birleşik Devletleri'nde Maine'de bir çiftlik satın aldı ve orgon ve hava ile ilgili deneyler yaptığı “Orgonon” adlı bir araştırma merkezi kurdu. 1940'ta Wilhelm Reich, orgon enerjisini kullanan kabini yaptı. Orgon akümülatörü sayesinde orgon enerjisini içeride oturan kişiye ileten kabinler üretti. Bu akümülatörlerin temel yaşam enerjisini yeniden üretebileceğini, bazı kanserleri önleyebileceğini ve vücudumuzda duygusal, cinsel ve psikolojik sağlığımızla doğrudan bağlantılı olduğunu iddia etti. Reich, her nevroz ve duygusal durumun somatik bir bağlantısı olduğuna inanıyordu. Reich'in araştırması 1940'larda oldukça popüler hale geldi ve hatta orgon akümülatörleriyle kendi deneylerini yapan Albert Einstein'ın da dikkatini çekti. Enerjisini dengelemek isteyen kişi kabin içinde oturur ve orgon enerjisini kullanmaya başlar. Orgon kabini yaşam enerjisi akışını iyileştirerek ve enerji bloklarını serbest bırakarak kan ve vücut dokusu üzerinde olumlu bir etki sağlar. Bu kabine orgon enerji akümülatörü adını vermiştir. Kabin içinde bir iç metal duvar tarafından verilen orgon enerjisi onu tekrar iten karşı metal duvara çekilir ve içerideki orgon enerji parçacıklarının salınımını sağlar. Uzun yıllar süren deneysel araştırmalar sonucunda Reichorgon enerjisini tanımlayabilmiştir. Tüm kabin alanını dolduran orgon enerjisi, kabin içerisinde her yerde etkindir, kütlesizdir ve kozmik enerjidir. Maddeye nüfuz eder, ancak farklı hızlarda titreşir ve gözlemlenebilir ve ölçülebilir, suya karşı güçlü bir çekimi vardır, canlı organizmalarda doğal olarak birikir. Orgon enerjisi genellikle maviden mora dönen bir renge sahiptir. Bir kişi orgon kabinine girdiğinde, kullanıcının enerji alanı ve kabinin enerji alanı temas eder ve iki alan aydınlanarak daha da güçlü bir enerjetik alan oluşturur. Bir insan daha yüksek enerji yüküne sahip olduğundan akümülatörden gelen enerjiyi vücudunun her yerine çeker ve emer. Vücutta bulunan biyo-enerjinin artan emilimi vücudun enerji genişlemesine yardımcı olur böylece gerilimi azaltır ve doğal yaşama dönüş sağlar. Orgon enerjisi dokulara ve organlara kan akışının normal hale gelmesini sağlar. Bu da kişilerin beden enerjilerinin daha iyi dengelenmesine ve hasarlı bölgelerin daha kolay normale dönmesine olanak verir. Hücresel enerji dengelemesini sağlar, gerginliği ve ağrıyı hafifletir, sindirime yardımcı olur, duygusal bir esenlik duygusu verir.

Orgon akümülatörü konsantre orgon enerjisi sağlayarak vücudun kendi kendine yardım etmesine yardımcı olur. Reich, orgon akümülatörünün yaralar ve yanıklar üzerinde dikkate değer bir etkisi olduğunu bulmuştur.

Orgon Akümülatörünü Kimler Kullanabilir?

Orgon enerji akümülatörleri hemen hemen herkes tarafından kullanılabilir. Ancak Reich, belirli engellenmiş yüksek enerji koşullarına sahip kişilerin ya çok dikkatli olmaları ya da orgon akümülatörü kullanmamaları gerektiğini belirtmiştir. Bir orgon biriktirme cihazı kullanıldığında genellikle kalp atış hızında artış olur. Kalp rahatsızlıkları olan kişiler orgon akümülatörü kullanmamalı veya sadece çok yakın gözetim altında kullanmalıdır. Beyin tümörü,  glokom, epilepsi ataklardan muzdarip kişiler bu kabini kullanmamalıdır. İlk deneyimler, ALS veya MS'den muzdarip kişilerde de dikkatli olunması gerektiğini göstermektedir. Orgon akümülatörü kullanımı ile kötüleşebilecek durumlar cilt iltihapları, kızarıklıklardır.

Son yirmi yılda, Almanya ve Avusturya'daki tıp fakültelerinde orgon akümülatörleri kullanılarak deneyler yapıldı. Sonuçlar, Reich'in bazı bulgularını doğruladı, orgon akümülatörünü kullanan deneklerde hem daha yüksek çekirdek vücut enerjisi, hem de başlangıçta daha hızlı bir kalp atış hızı gerçekleşmiştir. Ek olarak çoğu, parasempatik sistemin uyarılmasıyla ilişkili bir iyilik hissi ve çeşitli etkiler bildirmişlerdir.

Orgon akümülatörünü birkaç dakika kullandıktan sonra bir sıcaklık, rahatlama ve bazen de karıncalanma hissedilebilir. Cilt kızarabilir ve kişi terleyebilir. Hoşluk ve esenlik hissi verir. Bu hisler artık hissedilmediğinde veya başka şeyler yapmak için ani bir dürtü olduğunda, seans sona ermelidir. Enerji alanları çok düşük olan bazı kişiler, bu etkileri hissedecek kadar şarj edilmeden önce bir ay veya daha fazla kullanım alabilirler.

Orgon Kabini enerji dengeleme seansları için lütfen arayınız.