Biofeedback

Merhaba,

Evrendeki her şeyin enerjiden oluştuğunu artık biliyoruz. Bu, kuantum fizikçileri tarafından da ispatlanmıştır. Enerji bedenimiz aslında kendi kendini dengelemeye programlanmış bir enerji makinasıdır. Ama biz bunu toksinler, genetiği değiştirilmiş veya işlenmiş yiyecekler, duygusal travmalarla engelliyoruz ve kendi kendimizi dengeleme yetimizi köreltiyoruz.
Tüm mental ve ruhsal dengesizlikler önce kişinin enerji sisteminde başlar. Enerji bedenimiz kendi enerjisiyle titreşir. Enerji bedenin titreşimi bozulduğunda bir dengesizlik var demektir. Bu titreşim enerjisi toksinler, mikroorganizmalar vs. sonucu bozulduğunda enerji beden sistemi dengesizleşmeye başlar.

Quex S cihazı Biofeedback ile enerji bedenin dengelenmesine yardımcı olunur. Yani, Kuantum Enerji Dengeleme sistemi, enerji bedenin kendi titreşim frekanslarını düzene koymasına yardımcı olur ve böylece beden enerjisi dengelenmeye başlar.
Kuantum Enerji Dengeleme ve Uyumlama Çalışmalarımızın temel amacı, olmamız gereken doğal durumumuza tekrar gelebilmek için, mental, duygusal ve ruhsal stres faktörlerinin etkilerini azaltılmasına yardımcı olmaktır. Bu etkiler azaldığında birey kendisini daha dengeli, zinde, mutlu ve huzurlu yani doğal durumunda bulur.

Uygulamayı yine bu etkilerin azaltımını, insanın doğal dengesini geri kazandırmayı amaçlayan geleneksel doğal enerji dengeleme ilkelerini de temel alan, hiçbir yan etkisi olmayan ileri teknoloji ürünü Kuantum enerji dengeleme cihazı Quex S yapar.
Kişinin hayat kalitesi, yaşam enerjisinin enerji beden kanallarında ne oranda serbestçe aktığına dayalıdır. Bu enerji akışında bir blokaj varsa bu durum dengesizliğe ve yaşam kalitesinde azalmaya neden olur.

Uygulanan Kuantum enerji dengeleme sistemi ile bu blokajlar ortadan kaldırılarak enerji akışının düzenli hale gelmesine yardımcı olunur. Kişinin meridyenlerinin, çakralarının ve aurasının dengelenmesine yardımcı olunur.
Enerji dengeleme seanslarının sonunda, stresinizin ve stres kaynaklı dengesizliklerin azalmasına, enerji beden dengelenmesine ve yaşam enerjisinin yükselmesine yardımcı olunur.

• Enerji bedeninizin zayıf düşmüş enerjisinin canlanmasına yardımcı olarak
• Dokularınızın enerji akışına yardımcı olarak
• Enerji bedeninizin manyetik alanlarını dengelemeye yardımcı olarak
• İçsel gücünüzü harekete geçirmeye yardımcı olarak
• Enerji bedeni arındırmaya yardımcı olarak
• Meridyenlerinizdeki enerji blokajlarını açmaya yardımcı olarak
• Enerji merkezleriniz çakralarınızı dengelemeye yardımcı olarak
• Auranızı parazit enerjilerden temizlemeye yardımcı olarak
• Enerjetik düzeyde dengelenmeye yardımcı olarak
• Enerji bedeninizdeki tıkanmış enerjileri serbest bırakmaya yardımcı olarak
• Doğal yaşam enerjinizi (Chi) canlandırmasına yardımcı olarak
• Enerji bedeninizin titreşimsel frekansını yükseltilmesine yardımcı olarak

Dengeli ve zinde bir yaşam için bütünsel olarak arınmak ve titreşimsel frekansınızı dengelemek ve yükseltilmesine yardımcı olmak, Biofeedback ileri teknoloji ürünü Quex S ile mümkün.